Apie Mus

Elektroninė parduotuvė Alma Lingerie prekiauja apatinio trikotažo gaminiais, miego ir sporto rūbais, chalatais bei maudymosi kostiumėliais. Šiuo metu mes bendradarbiaujame su apatinio trikotažo gamintojais Ewana, Gorteks, Gabidar, Hamana, MAT, Roza lingerie ir Wiesmann; maudymosi kostiumėlių gamintoju Aquarilla, chalatų ir miego rūbų kompanija Dorota bei sportiniu rūbų siuvimo įmone BASBLACK.

 

Visos aukščiau išvardintos apatinių kompanijos siuva aukštos kokybės apatinį trikotažą. Pavyzdžiui Gorteks gamintojas kiekvienam gaminiui skiria išskirtinį dėmesį, nes visi produktai yra siuvami rankomis ir visi jie atitinka aukščiausius europinius kokybės standartus. Didžiąją dalį žaliavų kompaniją įsigyja iš specialių tiekėjų Europoje ir gali pasigirti tuo, kad yra viena iš nedaugelio, kurios visas gamybos procesas vyksta Europoje. Alma Lingerie siūlo Jums rinktis iš plataus Gorteks ar Wiesman gaminių asortimento, skirtingų tipų liemenėlių, įskaitant pakeliančias (push-up), minkštais (padded), pusiau minkštais (semi padded) bei plonais (soft) kaušeliais, skirtingų kelnaičių, tokių kaip stringai, šortukai ir klasikinių.

 

Maudymosi kostiumėlių gamintoja Aquarilla orientuojasi į puikios kokybės medžiagas, išskirtinį gaminių komfortą ir grožį. Maudymosi kostiumėliai yra siuvami iš geriausių atrinktų itališkų audinių, kurie užtikrina, kad klientės dėvėdamos iš jų pasiūtus gaminius jaustųsi ne tik patogiai, bet ir išskirtinai. Kadangi kompanijai kiekviena moteris yra ypatinga, ji siuva platų modelių asortimentą, kad kiekviena klientė rastų ką išsirinkti pagal savo skonį ir figūrą. Alma Lingerie džiaugiasi galėdama pristatyti šio gamintojo produkciją bei tikisi, kad iš skirtingų stilių, raštų ir spalvų maudymosi kostiumėlių įvairovės Jums pavyks išsirinkti patį gražiausią, su kuriuo Jus atrodysite tobulai.

 

BASBLACK prekinis ženklas atstovaujantis sportinius drabužius yra žinomas daugelyje Europos šalių. Šis gamintojas skiria didelį dėmesį naujausioms gamybos technologijoms todėl jų drabužiai yra ne tik gražūs ir patogūs, bet ir kokybiški bei pabrėžiantys figūros privalumus.

 

Miego rūbus ir chalatus siuvanti firma DOROTA klientams savo produkciją tiekia nuo 1989 metų. DOROTA gamina pižamas, naktinius bei chalatus visai šeimai. Gaminiai pasižymi aukšta darbo ir medžiagų kokybe bei išskirtiniu dizainu.

 

Linkime Jums smagaus rinkimosi  proceso ir gero apsipirkimo mūsų elektroninėje parduotuvėje!

 

Jūsų Alma Lingerie