Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje Alma Lingerie įsigytą prekę?

Taip, galėsite. Tiesa, jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visada galite kreiptis konsultacijos el. paštu info@alma-lingerie.lt arba telefonu +370 683 07728 (darbo dienomis). Mes mielai patarsime, be to, tai padės išvengti ilgos keitimo ar grąžinimo procedūros.

Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu info@alma-lingerie.lt  užpildę ir atsiuntę "Prekės keitimo ar grąžinimo prašymą".

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

·         keisti į kitą dydį;

·         keisti prekę į kitą modelį;

·         susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

·         Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

·         Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

·         Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

Prekės, kurioms taikomos griežtesnės keitimo ar grąžinimo sąlygos:

·         Pėdkelnės, prisegamos ar prilipinamos kojinės, viso kūno kojinės (katės kostiumai) gali būti keičiamos ar grąžinamos tik tuo atveju, jei nėra matuotos.

Keičiamą arba grąžinamą prekę siųsti į Omnivos paštomatą „Kauno IKI Veiverių“ adresu Veiverių 150A, Kaunas.

Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas "Prekės keitimo ar grąžinimo prašymą" ir pirkimą parduotuvėje Alma Lingerie įrodantis dokumentas.

Alma Lingerie administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Svarbu: pinigų grąžinimas bus atliktas į sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.


Prekių keitimasAlma Lingerie įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršija keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui Alma Lingerie parduotuvės asortimente.